וורדפרס wordpress

וורדפרס
כשחיפשתם מידע על בניית אתרים, בטוח נתקלתם בנושא וורדפרס או באנגלית WordPress, כי האפשרות לבנות אתר עם המערכת הזאת הפכה כבר מזמן לנחלת הכלל. ברשת קיימים אלפי אתרים שמשתמשים בה, ואחרי שתכירו אותה ותלמדו להשתמש בוורדפרס אתם תתפלאו לדעת כמה אתרים שכבר גלשתם בהם בעבר משתמשים במערכת. אנחנו מבטיחים לכם שאולי השם נשמע לרגע מפוצץ ולא ברור, אבל אין ממה לחשוש, המערכת בנויה בצורה נוחה מאוד ופשוטה להבנה גם למשתמשים חדשים ובכלל לאלה שחדשים בתחום בניית האתרים.

כדי להבין מה מיוחד במערכת הוורדפרס אפשר פשוט להגיד שהיא לא מצריכה ידיעת שפות תכנות קשות שיסבכו אתכם בתחילת הדרך, שפות שבנינו, לא תמיד בא לכם ללמוד עכשיו. יותר מזה ! היא מערכת חינמית וניתנת להורדה לכל מחשב.

אתם בטח חושבים שזכיתם בלוטו. אז נכון לא צריך ללמוד שפות תכנות, ולא צריך להתעסק עם תוכנות כתיבה שונות שקראתם עליהן, אבל אין ספק שאתם חייבים ללמוד איך לעבוד עם המערכת כדי להפיק ממנה את המיטב.

לפני שנפרט קצת בכתב על המערכת, נסביר לכם קצת על הדרך שבא נלמד אתכם.
צוות האתר הכין עבורכם שיעורי וידאו ערוכים במיוחד בשביל מתחילים. הם יגעו בכל הנושאים החשובים שאתם צריכים לדעת כדי להתחיל בבניית האתר שלכם במערכת הוורדפרס.
אנחנו מקפידים על קטעי שיעור קצרים לכל נושא, כדי לא להעמיס עליכם במידע, כל תוכלו ליישם את הנלמד מיד בתום השיעור, וכשתרגישו שהבנתם טוב תוכלו להמשיך לשיעור הבא.

אם אתם נתקלים בשאלות תמיד תוכלו לפנות אלינו ופשוט לשאול כל מה שרק תרצו,  אנחנו כאן בשבילכם אז תנצלו את הידע שלנו.

מה זה וורדפרס?

בהגדרתה, וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן שיכולה להשתנות לפי צורך המשתמש. בעזרתה תוכלו לעשות כל שינוי שרק תרצו באתר שלכם.
ועכשיו השאלה הנדרשת היא כמובן מהי מערכת ניהול תוכן ומה היא מאפשרת לעשות באתר?

מערכת בקרה שמרכזת עבור מנהל האתר את מידע הניהול בדף ראשי.

מערכת שבעזרתה ניתן להקליד טקסט לאתר לכל סוגיו השונים כמו פוסטים, כתבות , מאמרים ועמודי תוכן.

מאפשרת לנו לקחת תוכן ממסך WORD רגיל של אופיס שנמצא בכל מחשב ולהכניסו כדפים לאתר.

אפשרות למנהל האתר להחליט אילו פעולות יכולים הגולשים לבצע כגון, רישום לאתר וכתיבת תגובות.

אפשרויות עיצוב מגוונות לאתר, תוכלו לעצב את האתר שלכם איך שתראו לנכון על ידי שימוש בתביות עיצוב פשוטות.

אפשרות להתעדכן בתוספים מיוחדים למערכת.

אפשרות להעלות מדיה לאתר.

קיימת גם אפשרות לניהול קידום האתר SEO דרך המערכת.
​קיימות עוד אפשרויות נוספות מעניינות ומגוונות, ואלה הן נקודות ראשוניות רק כדי שתצליחו לקבל כיוון לגבי המערכת המצויינת הזאת, שמצליחה להביא למנהל האתר סביבת עבודה פשוטה ונוחה.

אם אתם חושבים שהמערכת הזאת היא מה שאתם צריכים, המשיכו אל שיעורי הוידאו שלנו, ואם אתם עדיין מעוניינים לבנות אתרים בעזרת שפות התכנות תעברו למרדיך לבניית אתרים למתחילים שיפרט עבורכם כל מה שאתם צריכים לדעת.