להורדה | WinRAR ווינראר

תוכנת הדחיסה והכיווץ הפופולארית winrar, התוכנת מאפשרת דחיסת קבצים מכל הסוגים כך שיתפסו נפח איחסון מינימלי ביותר ובכך מאפשרים העברת קבצים באינטרנט בצורה נוחה ומהירה יותר. התוכנה תומכת בכל קבצי הדחיסה הפופולארים לרבות zip, אלגוריתם הדחיסה של winrar מאפשר רמות שונות של דחיסה, כאשר החזקה ביותר היא המומלצת ביותר, כמו כן התוכנה מאפשרת לכם לבחור את נפחי הקבצים לדחיסה, וכן הוספת סיסמא לקובץ שאתם דוחסים ובכך שומרת על רמת אבטחת המידע, אופציה נוספת זה ליצור קובצים דחוסים הנפחתים בעצמם self extract, כך שלצד שמקבל את הקובץ הדחוס אין צורך שיהיה לו את התוכנה, פשוט לוחץ על הקובץ והקבצים נפתחים לו. לתוכנה ממשקיות נוחה לעבודה, וגם תמיכה מלאה בעברית.

WinRAR היא תוכנה שיתופית ליצירת ולניהול קבצים דחוסים בפורמט שאינו מאבד מידע, ואחת התוכנות הבודדות המאפשרות יצירת קבצים בפורמט RAR, שכן שיטת הדחיסה של פורמט זה, שייכת ברישיון לכותב התוכנה, יבגני רושאל. הקבצים שהיא יוצרת מקבלים כברירת מחדל את הסיומת RAR.
WinRAR נחשב לאחת מהתוכנות המובילות ליצירת קובצי ארכיון, ותומך באופן מלא בקובצי RAR ו-ZIP, ובפריסה של קובצי 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z. כמו כן, מאפשר דחיסה, כרכים והצפנה, כולל מודולים הנפרסים עצמאית ומכיל אפשרויות גיבוי. התוכנה מתורגמת ליותר מ – 40 שפות.

להורדה בעברית 32 bit

להורדה בעברית 64 bit 

להורדה בשפה אחרת