שידור באמצעות Encoder BUTT תומך בShoutcast ו Icecast.

שידור באמצעות Encoder BUTT תומך בShoutcast ו Icecast.

Encoder BUTT (אשר מייצג "שידור באמצעות זה כלי") הוא קידוד וידאו מערכת הפעלה מעולה בחינם, וקל מאוד לשימוש מרובה. הוא תומך הוא Shoutcast ו Icecast שירת והוא פועל על Windows, MacOS ו- Linux. Encoder BUTT מציע הרבה תכונות נחמדות, חלקן לא ניתן למצוא תמיד מקודד זרם אחר. בעיקר היא יכולתו להזרים ולהקליט בו זמנית עם שונות קצביות שידור . כמו כן, מקודד מאפשר לך לשנות את הגדרות השמע כגון bitrate ואת מספר הערוצים בזמן הסטרימינג. אולם זה עובד רק כאשר הזרמה ב Mp3 .

הגדרת Encoder BUTT על Windows:

ראשית, תצטרך להוריד ולהתקין את קודאי BUTT . זה ניתן להוריד בחינם כאן .

כשאתה מתחיל BUTT בפעם הראשונה, זה יוצר באופן אוטומטי קובץ תצורת ברירת מחדל בספרייה הביתית של המחשב. כל שינויים לאחר מכן תבצעו אז יקבלו נכתב בקובץ זה. .

הוספת שרת:

בתוך "הגדרות BUTT" אשר נפתח בתוך חלון חדש, תחת הלשונית "ראשי", תוכל לערוך את המידע הבא:

שרת: זה המקום שבו אתה יכול לבחור מתוך הוסיף שלך השרתים . זה יכול להיות שימושי אם אתה משתמש אחד או יותר בשרת חשבון עבור הזרמה.

זרם Infos: זה מקום שבו תוכל לערוך את מידע הזרם שלך כגון שם הנחל, תיאור, ז'אנר , כתובת אתר אינטרנט ואת פרטי התקשרות שליח שונים מיידית.

כדי להוסיף שרת , לחץ על הכפתור "הוסף" מתחת ללשונית "השרת", זה אז יפתח עוד חלון חדש. כאן אתה יכול לציין שלך בשרת פרטי.

שם: כאן אתה יכול שמכם בשרת עבור הרשימה הנפתחת. אם אתה משתמש אחד או יותר בשרת חשבון ולהקליד זה מאפשר לך לשנות במהירות ביניהם.

סוג: בחר באפשרות Shoutcast או Icecast . * שים לב: זה צריך להיות אותו הדברשרת סוג שיש לך מנוי.

כתובת:כאן אתה קלטשרתימארח. (ראה דוא"ל ברוך)

Port:כאן אתה קלטת מספר היציאה ספק שלך. (ראה דוא"ל ברוך)

סיסמא:כאן אתה קלטת את הסיסמה 'מקור החשבונות שלכם.

נקודת העגינה:/ חיה * שים לב: זו נדרשת רק כאשר הזרמת Icecast שרתים , אפשרות זו שמחקה כאשר אתה בוחר את שרת הסוג כמו Shoutcast .

Icecast משתמש:מקור * שימו לב: עליך להשתמש בשם המשתמש של "המקור" ולא שלך בשרתחשבונות משתמש. זה נדרש רק כאשר הזרמת Icecast שירת והאפשרות כזו שמחקה כאשר אתה בוחר את שרת הסוג כמו Shoutcast .

קביעת הגדרות אודיו:

תחת "אודיו"

התקן שמע: כאן אתם בוחרים כרטיס הקול שלך

ערוצים: סטריאו (ברירת מחדל)

sampleRate: 44100Hz (ברירת מחדל)

Codec: MP3

Bitrate: 128k (לדוגמה)

ניתן גם להגדיר את "Codec" ו "Bitrate" שבו ברצונך לשמור הקלטה הזרם (ראה בהמשך).

לבסוף, לאחר שהשלמת את כל ההגדרות שלך, לחץ על הכפתור "שמור הגדרות", BUTT יהיה ולאחר מכן לשמור את כל השינויים שביצעת. שינויים אלו צפויים לקבל בכתב את הקובץ בתצורת ברירת המחדל אותו הזכרנו קודם לכן.

הזרמה בקת:

לאחר שהשלמת הוספה שלך בשרת עריכת כל זרם המידע שלך, להתחיל בהזרמת עם BUTT פשוט ללחוץ על כפתור "הפעל" על הממשק הראשי. זה יתחבר לשרת שנקבע בשרת . סמל המשחק הצהוב בממשק הראשי יהיה אורו פעם BUTT מחובר לשרת . לחצן "עצור" לאחר מכן ניתן להשתמש בכל עת להתנתק בשרת . אנחנו תמיד ממליצים לשים עין על הרמות שלך עם בנה שלה מטר VU לוודא כי אות השמע הוא מעולם באדום וגרמנו לכל סוג של עיוות.

להלן זו האופציה עבור "התחל הקלטה כאשר הוא מחובר". אם יש לך תיבה זו מופעלת, קודאי BUTTאז יתחיל את ההקלטה ברגע שאתה מחובר שלך בשרת . אם תיבה זו נשארת מנוטרל, BUTT רק מתחיל הקלטה על לחיצה על כפתור "הקלט" על הממשק הראשי. כדי לעצור את ההקלטה בכל עת אתה רק צריך ללחוץ על הכפתור "שיא" שוב.

אתה יכול לערוך את מפרט ההקלטה הבא בכרטיסייה "השמע":

Codec: כאן תוכל לבחור בין הפורמטים Mp3 , Ogg Vorbis , אופוס או lossless Flac או Wav .

Bitrate: ציין את bitrate שאתם רוצים להקליט בבית, הן ברמת Mp3 ,Vorbis Ogg או Opus פורמטים. Flac ו Wav הקלטה אינה דורשת הזה כפי שהם פורמטי lossless ואל ישתמשו בכל דחיסת קובץ.